Genel

Telif Hakkı Politikası

Okuma Süresi: 2 dk.

Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz ve kullanıcılarımızdan bize ait fikri mülkiyet haklarına saygı duymasını bekliyoruz.

Telif Hakkı Mülkiyeti

Bu Web Sitesindeki tüm telif hakları, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları ve Web Sitesinin bir bölümünü oluşturan tüm içerik (Web Sitesi ile bağlantılı Web Sitesi tasarımı, metin, grafik, yazılım ve kaynak kodları dahil), 3DCATIA.com’a aittir veya lisanslıdır. Çoğu durumda, bu Web sitesi, üçüncü taraf telif hakkı sahiplerinin izniyle grafikler, görüntüler, ses, video ve görsel materyaller dahil multimedyayı kullanır. Bu haklar, telif hakkı, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet biçimlerini düzenleyen yürürlükteki kanun ve anlaşmalarla korunmaktadır.

Web Sitesinin Kullanımı

Web sitesine erişirken, içeriğe yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için erişmeyi, görüntülemeyi ve kullanmayı kabul edersiniz. İçeriğin hiçbir kısmı, 3DCATIA.com ‘un önceden yazılı izni olmadan indirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz (diğer web sitelerine yeniden gönderilmek suretiyle), iletilemez, saklanamaz, satılamaz veya dağıtılamaz. Bu, kişisel, ticari olmayan ev kullanımı için Web Sitesinin sayfalarının indirilmesi, kopyalanması ve / veya yazdırılmasını kapsamaz.

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

Web sitemizde telif hakkıyla korunan materyallerin görüntülenmesine izin veren telif hakkı sahibi tarafından her zaman açık izin almamıza ve Web Sitemizde bu tür materyallerin gösterilmesiyle bağlantılı olarak telif hakkı bildirimlerini içermemize rağmen, uygun şekilde atıfta bulunulmaması veya telif hakkı ile ilgili bilgilerin olması durumunda ortaya çıkabilir.

Telif hakkıyla korunan yaratıcı çalışmalarınızın Web Sitemizde izinsiz yayınlandığını düşünüyorsanız, bize bir telif hakkı ihlali bildirimi göndermek isteyebilirsiniz.

Telif hakkı ihlali bildiriminiz aşağıdakileri içermesi gerekmektedir:

  • sizinle iletişime geçebilmemiz için bir e-posta adresi, fiziksel adres veya telefon numarası;
  • ihlal edildiği iddia edilen telif hakkı alınmış çalışmanızın açık ve eksiksiz bir açıklaması veya birden fazla telif hakkı alınmış çalışmanın ihlal edildiğine inanıyorsanız, bu tür eserlerin temsili bir listesi;
  • Çalışmanızın telif hakkını ihlal ettiğini düşündüğünüz materyalimizin URL’si veya diğer tanımlayıcı konumu;
  • Materyallerimizin şikayet edildiği şekilde kullanılmasının telif hakkı sahibi, temsilcisi veya kanunu tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi bir inanca sahip olduğunuza dair bir ifade;
  • Yolsuzluk cezası altında yapılmış, yukarıdaki bilgilerin doğruluğundan ve telif hakkı sahibi olduğunuzu veya telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzun beyanı
  • telif hakkı sahibinin veya telif hakkı sahibinin yetkili bir temsilcisinin fiziksel veya elektronik imzası. Bu gereksinimi karşılamak için, bildirimin en altına tam adınızı (bir şirketin adını değil) yazabilirsiniz.

Lütfen yukarıdaki bilgileri bize e-posta ile gönderin: iletisim@3dcatia.com . Telif hakkı ihlali bildirimi incelemesinin tamamlanması 10 iş günü sürebilir, bu yüzden lütfen sabırlı olun.

Ayrıca, sitede belirtilmemişse, orijinal kaynaklar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Bu Politikadaki Değişiklikler

Bu Telif Hakkı Politikasını zaman zaman değiştirme veya güncelleme hakkımız saklıdır.

Bizimle iletişime geçin

Bu Telif Hakkı Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletisim@3dcatia.com iletişime geçin .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı