İletişim

3DCATIA Sitemizin İçeriği

3DCATIA, Tasarım ve Endüstri alanında Türkiye nin en büyük web sitesi olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen bir web sitesidir. 3D modelleme, animasyon, render, 3D Printer ve daha birçok konuda günlük olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak konuları, sektörel görüş ve profesyonel kariyer tavsiyeleri sunar.

En yeni tasarım projelerinin sergilenmesinin yanı sıra, sizi endüstrinin en heyecan verici yaratıcıları ve en yeni yetenekleriyle tanıştıracağız. Size tasarımdaki yeni gelişmelere ilk bakış, artı önemli projelerin ve olayların derinlemesine analizini ve tasarım dünyasının en etkili düşünce liderlerinin görüşlerini sunacağız.

Misyonumuz

3DCATIA, otorite, güvenilirlik ve uzmanlık anlamına gelir. Tasarımcılar ve sanatçılar için en büyük ve en güvenilir ilham kaynağıdır.

Vizyonumuz

Gelişmekte olan toplumların bilgi seviyesine erişmek, Türkiye deki potansiyeli yüksek olan genç nesillere, yeni teknolojiler ile yaratıcı düşünerek ülke ekonomisine katma değer sağlayacak iş fırsatları yaratmak, uluslararası rekabet üstünlüğü sağlamak amacı ile yol göstermektir.

Her konuda ki istek, öneri, reklam veya destek konuları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

info@3DCATIA.com

Başa dön tuşu
Kapalı